š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Ren Outdoor Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOMG-2300 Washable Area Rug
| Colors: | Navy, Gray, Taupe, Charcoal, Medium Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |
Select Title
From $108.50
Original: $310.00
-65%Ren Outdoor Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOMG-2300 Washable Area Rugā
$310.00
$108.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy, Gray, Taupe, Charcoal, Medium Brown |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |























