š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Rushford Area Rug - Clearance
| Collection: | Rushford |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Rushford Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rushford |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% NZ Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























