š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Tofte Area Rug - Clearance
| Collection: | Tofte |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tofte Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tofte |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























