š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Vaughan Area Rug - Clearance
| Collection: | Vaughan |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Vaughan Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vaughan |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























