š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Waverly Sun N' Shade Aegean Contemporary Area Rug - Clearance
| Colors: | Aegean |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $16.45
Original: $47.00
-65%Waverly Sun N' Shade Aegean Contemporary Area Rug - Clearanceā
$47.00
$16.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aegean |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |






















