š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Allete Broken-Striped Area Rug
| Collection: | Allete |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $169.00
Allete Broken-Striped Area Rugā
$169.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Allete |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |























