🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




















Annie Cream Textured Rug with Fringes
| Collection: | Annie |
|---|---|
| Colors: | Off White, Taupe, Sage, Olive, Teal, Light Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Annie Cream Textured Rug with Fringes—
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Annie |
|---|---|
| Colors: | Off White, Taupe, Sage, Olive, Teal, Light Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |














