š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Penny Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOPE-2306 Area Rug
| Colors: | Tan, Off - White, Mustard, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $52.50
Original: $150.00
-65%Penny Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOPE-2306 Area Rugā
$150.00
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Tan, Off - White, Mustard, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |















