š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Bahama Area Carpet - Clearance
| Collection: | Bahama |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black, Light Brown, Dark Red, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Bahama Area Carpet - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bahama |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black, Light Brown, Dark Red, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |





















