🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Dundonald Area Rug - Clearance
| Collection: | Dundonald |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Dundonald Area Rug - Clearance—
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dundonald |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |





















