š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Borbon Area Rug
| Collection: | Borbon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $69.00
Borbon Area Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Borbon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile / Low Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.67" |
| Fringe Length: | 2" |





















