š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Duval Blue Abstract Area Rug
| Collection: | Duval |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Arctic Sky, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Duval Blue Abstract Area Rugā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Duval |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Arctic Sky, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |





















