š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Brandi Beige Marble Area Rug
| Collection: | Brandi |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Ivory, Cream, Gray, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Brandi Beige Marble Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brandi |
|---|---|
| Colors: | Light Slate, Ivory, Cream, Gray, Tan, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























