š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Briggsville Area Rug
| Collection: | Briggsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Camel, Blue, Teal, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Briggsville Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Briggsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Camel, Blue, Teal, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.6" |







