🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


















Conesus Hand Tufted Blue 1191 Area Rug - Clearance
| Collection: | Eldena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Blue, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Conesus Hand Tufted Blue 1191 Area Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eldena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Denim, Blue, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |





















