š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Stapleford Striped Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Stapleford |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Stapleford Striped Jute Carpet - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stapleford |
|---|---|
| Colors: | Navy, Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 3.5" |





















