š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Feizy Drake Traditional Persian - Ivory/Gold/Brown Area Rug - Clearance
| Collection: | Drake |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gold, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $899.00
Feizy Drake Traditional Persian - Ivory/Gold/Brown Area Rug - Clearanceā
$899.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Drake |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gold, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional,Vintage |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |





















