š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Fetscher Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAHU-2302 Area Rug
| Colors: | Light Brown, Ivory, Dark Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Fetscher Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAHU-2302 Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown, Ivory, Dark Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























