š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Custom Size Fresno Smoke Rug
| Collection: | Fresno CS |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$188.65
Original: $539.00
-65%Custom Size Fresno Smoke Rugā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fresno CS |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |



















