š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Custom Size Hickory Light Slate Rug
| Collection: | Hickory CS |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
$188.65
Original: $539.00
-65%Custom Size Hickory Light Slate Rugā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hickory CS |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Cream |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |












