🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Istanbul Medallion Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Istanbul |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Istanbul Medallion Blue Area Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Istanbul |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |





















