🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Mardin Colorful Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Blue, Purple, Mustard, Off White, Light Gray, Green, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $69.00
Mardin Colorful Area Rug - Clearance—
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Blue, Purple, Mustard, Off White, Light Gray, Green, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |





















