š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Karsen Area Rug
| Collection: | Karsen |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Light Gray, Light Brown, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $111.65
Original: $319.00
-65%Karsen Area Rugā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Karsen |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Light Gray, Light Brown, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























