🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Coby Brown Avant Garde Thick Luxe Area Rug - Clearance
| Collection: | Luka |
|---|---|
| Colors: | Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Coby Brown Avant Garde Thick Luxe Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Luka |
|---|---|
| Colors: | Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.5" |





















