š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Ocampo Area Rug - Clearance
| Collection: | Ocampo |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Ocampo Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ocampo |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 2.5" |





















