š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






















Mina Victory Aloha Indoor/Outdoor Black White Throw Pillow
| Colors: | Black, White |
|---|---|
| Construction: | Handcrafted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Mina Victory Aloha Indoor/Outdoor Black White Throw Pillowā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black, White |
|---|---|
| Construction: | Handcrafted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |










