🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




































Mina Victory Aloha Indoor/Outdoor Multicolor Throw Pillow
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Handcrafted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $59.00
Mina Victory Aloha Indoor/Outdoor Multicolor Throw Pillow—
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Handcrafted |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 5" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |










