š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Custom Size Modest Light Brown Rug
| Collection: | Modest CS |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |
$188.65
Original: $539.00
-65%Custom Size Modest Light Brown Rugā
$539.00
$188.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Modest CS |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.9" |












