š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Pinee Light Gray Persian Machine Woven Polyester Area Rug
| Collection: | Eliava |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige, Tan, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Pinee Light Gray Persian Machine Woven Polyester Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eliava |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Beige, Tan, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























