š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Terri Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Terri |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Black, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Terri Washable Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Terri |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Black, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |





















