š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Trude Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Trude |
|---|---|
| Colors: | Sage, Tan, Charcoal, Light Slate, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Trude Shag Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Trude |
|---|---|
| Colors: | Sage, Tan, Charcoal, Light Slate, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |





















