š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Zahur Cream & Beige Diamond Area Rug - Clearance
| Collection: | Zahur |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Zahur Cream & Beige Diamond Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zahur |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























