š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Addax Area Rug - Clearance
| Collection: | Addax |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Addax Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Addax |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 0.6" |























