š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Adeola Area Rug - Clearance
| Collection: | Adeola |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Gray, Sterling Grey |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Adeola Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adeola |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Gray, Sterling Grey |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























