š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Adica Pink Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Adica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Pink, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $39.00
Adica Pink Wool Area Rug - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Pink, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























