š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Adino Area Rug
| Collection: | Adino |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 80% Wool / Main: 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 1.6" |
$13,299.00
Adino Area Rugā
$13,299.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adino |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Main: 80% Wool / Main: 20% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 1.6" |











