š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Marash KMRSH-4613 Area Rug - Clearance
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse,Geometric,Bohemian |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $59.00
Marash KMRSH-4613 Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse,Geometric,Bohemian |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |










