š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Adlay Area Rug - Clearance
| Collection: | Adlay |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Adlay Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adlay |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























