š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Adora Area Rug - Clearance
| Collection: | Adora |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $49.00
Adora Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adora |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Recycled PET Yarn, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























