š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Adwoa Boutique Rug
| Collection: | Adwoa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $69.00
Adwoa Boutique Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Adwoa |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.43" |























