š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Agnes Area Rug - Clearance
| Collection: | Agnes |
|---|---|
| Colors: | Beige, Slate Blue, Aqua, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.33" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Agnes Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Agnes |
|---|---|
| Colors: | Beige, Slate Blue, Aqua, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.33" |























