š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Agrata Washable Area Rug
| Collection: | Agrata |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Charcoal, Cream, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Agrata Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Agrata |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Charcoal, Cream, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |























