š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Ahsahka Area Rug - Clearance
| Collection: | Ahsahka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Purple, Orange, Pink, Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 34% Wool, 33% Cotton, 33% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Ahsahka Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ahsahka |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Purple, Orange, Pink, Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 34% Wool, 33% Cotton, 33% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























