š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Aila Traditional Design Washable Rug - Clearance
| Collection: | Aila |
|---|---|
| Colors: | Orange, Blue, Off White, Mustard, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Aila Traditional Design Washable Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aila |
|---|---|
| Colors: | Orange, Blue, Off White, Mustard, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























