š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Ailani Area Rug
| Collection: | Ailani |
|---|---|
| Colors: | Pearl, Ash |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ailani Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ailani |
|---|---|
| Colors: | Pearl, Ash |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























