š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Aizza Area Rug - Clearance
| Collection: | Aizza |
|---|---|
| Colors: | Off White, Gray, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Aizza Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aizza |
|---|---|
| Colors: | Off White, Gray, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























