š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Akshay Light Gray Thick Luxe Area Rug
| Collection: | Akshay |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Beige, Light Gray, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $69.00
Akshay Light Gray Thick Luxe Area Rugā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Akshay |
|---|---|
| Colors: | Gray, Denim, Beige, Light Gray, Pale Blue, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























