






Feizy Alden Transitional Stripes - Taupe/Brown/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Alden |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Red, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $799.00
-65%$799.00
$279.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alden |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Red, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual,Scandinavian |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























