š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Alessi Area Rug - Clearance
| Collection: | Alessi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Olive, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Alessi Area Rug - Clearanceā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Alessi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Olive, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























