š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Aliane Thick Luxe Area Rug
| Collection: | Aliane |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray, Gray, Pale Blue, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Aliane Thick Luxe Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aliane |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Gray, Gray, Pale Blue, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |























